KURUMSAL

afis

HAKKIMIZDA

TESTLAB MÜHENDİSLİK VE KONTROL HİZMETLERİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ kurulduğu günden itibaren iş ekipmanların periyodik kontrolleri , çalışma ortamında bulunan çalışanların ve çevre sağlığını olumsuz yönde etkileyebilecek her türlü fiziksel ve kimayasal etkenlerin tayinleri hakkında hizmet vermektedir. Bu kapsamda ulusal ve uluslararası standartlar kapsamında kontrolleri gerçekleştirilerek, ilgili mevzuatlara uygun kontrol raporları hazırlamaktadır.


GİZLİLİK VE TARAFSIZLIK TAAHHÜDÜ

TESTLAB MÜHENDİSLİK VE KONTROL HİZMETLERİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ olarak başvurusu alınmış tüm firmalara/kişilere coğrafi konumuna, büyüklüğüne ve üye olduğu dernek ya da teşekküllere bakılmaksızın her koşulda eşit ve tarafsız olarak muamele edilerek, uygunluk değerlendirme mekanizmalarının tamamında, komite ve çalışanlarımızın gizlilik ve tarafsızlık prensiplerine bağlı kalmaları yapmış oldukları faaliyetlerde hiç bir tarafın baskısına maruz kalmadan ve hiçbir kurum ya da kişinin çıkarını gözetmeden objektif verilere dayalı güvenilir bir şekilde hizmetlerini gereği en önceliğidir.


REFERANSLARIMIZ

Referans firmalarımız hakkında detaylı bilgi almak için info@testlabmuhendislik.com veya 0 232 479 0 777 numaradan bizlere ulaşabilirsiniz.